Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Szkoła zapraszała na jubileusz 100-lecia. Rodzice: Ale powstała 103 lata temu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2018 r. o 18:13 Powrót do artykułu
Znalazłem ciekawą rzecz o tej szkole. Serdecznie polecam !!!!! ***teatrnn.pl/leksykon/artykuly/szkola-podstawowa-nr-4-im-a-mickiewicza-w-lublinie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkowniku niezarejestrowany ten link kieruje do Teatru NN Brama Grodzka w Lublinie. A tam ja wół napisane, że ta szkoła nr 4 w Lublinie istnieje od 1915 roku. Po kiego grzyba cudowanie przy dacie jej powstania? Hmmmmm Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Lublinie Kontynuuje tradycje Szkoły Powszechnej nr 4, ul. Lubartowska 68. Spis treści [ Zwiń ]
  1. Wędrówka szkoły
  2. Rok założenia
  3. Adres
  4. Kontakt
  5. Archiwalia
Wędrówka szkoły ul. Lubartowska 68 -> ul. Hiacyntowa 69 Rok założenia 1915 – była to Szkoła Żeńska nr 4 im. Mickiewicza, ul. Lubartowska 24 Adres Dzielnica: przed wojną: Kalinowszczyzna obecnie: Bazylianów ul. Hiacyntowa 69 20-143 Lublin Kontakt tel. 747 10 43 Archiwalia Istnieje muzeum szkoły, przedwojenne dzienniki, arkusze ocen itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko Boża chroń nas przed nieuczciwymi dyrektorami. Pod Twoją obronę uciekamy się, święta Boża Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać, Panno chwalebna i błogosławiona . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Paweł II Nasz Ojciec Święty nauczał - prawda jest tym, co oświetla ludzki umysł. Dlatego już od najwcześniejszych lat ludzie zdobywają różnorodną wiedzę, aby umieć właściwie postrzegać rzeczywistość, umieć ją ocenić. Celem każdego człowieka powinno być życie w prawdzie. Takie ukierunkowanie wynika i istoty duszy, która pragnie prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam od 8357 do 10642 dolarów tygodniowo i wiesz, że to najprostsza praca, o której słyszałem. Muszę po prostu natknąć się na niektóre strony internetowe i moja praca jest kompletna. Mogę pracować z dowolnego miejsca w dowolnym momencie, ciesząc się moimm życiem i uwielbiam to robić. Możesz też zrobić to samo, ... odwiedzając tę stronę .......... ➥➥ ➥ ➥➥ CashPay40.Com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dyrektora nie dba zupełnie o historię szkoły. Na 80 lecie powstało piękne muzeum szkoły..już zlikwidowane.Za jej " panowania" nigdy nie było święta szkoły.Wczoraj 103 lecie.Mam nadzieję, że historia szkoły wróci na stronę.Żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na Jubileuszu. Dzieci przygotowane i z recytacją i z tańcami i z piosenkami. Czoła chylę (jak zwykle z klasą i urokiem osobistym) Pani Iwonie ale też i nowemu Panu od angielskiego. Razem z dziećmi zrobili całość. Pani Dyrektor może chciala i dobrze ale nie wyszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historii się nie zmienia, brak wystaw, otwartych sal, kronik.Prowadzacy ok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm ... czy to zbieg okoliczności, że w tym roku będzie organizowany konkurs na Dyrektora tej "czwórki" bo kończy się obecna kadencja ... ?  Ktoś planuje reelekcję? Na tablicach pamiątkowych ustwionych na korytarzach nie było nawet nazwisk byłych Dyrektorów ... Wstyd. Lata 1915 - 2006 zostały podsumowane i uwiecznione na .. czterech zdjęciach. Pozostałe tablice były poświęcone okresowi 2007 - 2017. Więc pytanie czy to był 103 Jubileusz Szkoły czy ostatnie 10 lat... Jestem rozczarowany. Wspaniała Szkoła, zaangażowani Nauczyciele. Tylko coś nie tak z zarządzaniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...